Zapraszamy na stoisko pokazowe Wydziału Medycznego podczas Dnia Otwartego UW 20.04.2024 r. godz.10:00 – 16:00!

z pracownikami dziekanatu i studentami kierunku lekarskiego w hali wystawowej.

Nasi studenci i pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji i wyboru kierunku studiów oraz przedstawią możliwości, jakie oferuje uczelnia tegorocznym maturzystom.

Na stoisku nr 4 zlokalizowanym na Kampusie głównym UW (wejście od ul. Krakowskie Przedmieście 26/28)  zaprezentujemy profesjonalny sprzęt medyczny taki jak trenażer do intubacji czy wideolaryngoskop. W trakcie pokazów zaprezentujemy wszystkim zainteresowanym zaawansowany trenażer do resuscytacji krążeniowo-oddechowej niemowlęcia wraz                       z niezbędnymi wyposażeniem i instruktażem do nauki poprawnego wykonywania tej czynności.

Ponadto, dla chętnych będzie możliwość praktycznego wypróbowania niektórych czynności, takich jak resuscytacja, udrażnianie dróg oddechowych w sposób bezprzyrządowy i przyrządowy oraz intubacja.