Egzamin certyfikacyjny z języka obcego nowożytnego

Informujemy, że zgodnie z programem studiów każdy ze studentów kierunku lekarskiego do końca II roku zobowiązany jest zdać egzamin certyfikacyjny z języka obcego nowożytnego na poziomie minimum B2. Każdy student ma przypisane dwa żetony na egzamin certyfikacyjny, które może zrealizować na UW. Wszelkimi kwestiami takimi jak: rejestracje, wyrejestrowywanie z egzaminów językowych zajmuje się Szkoła Języków Obcych UW.

Osoby posiadające certyfikaty językowe wydane przez instytucje zewnętrzne mogą zwrócić się o ich uznanie składając podanie poprzez system USOS, dodając skan certyfikatu.

Poniżej przedstawiamy Uchwałę Rady Koordynacyjne ds. Nauczania Języków Obcych i Certyfikacji Biegłości Językowej ws. uznania certyfikatów zewnętrznych instytucji potwierdzających poziom biegłości językowej.

Uchwała nr 8 z dn. 23.09.2022 ws. uznawania ceryfikatów