W dniach 11-12 września 2023 na Wydziale Medycznym UW odbył się cykl seminariów: Doskonalenie kompetencji dydaktycznych i zapewnienie jakości kształcenia na kierunku lekarskim. Seminaria są częścią projektu “Doskonałość Dydaktyczna Uczelni”, który był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWR.03.04.00-00-P023/21).

Seminaria były dedykowane nauczycielom akademickim na kierunku lekarskim.

Tematyka spotkać obejmowała:

1. “Kierunek lekarski na UW – założenia programowe i zapewnienie jakości kształcenia” – prowadzący prof. dr hab. Zbigniew Izdebski;

2. “Specyfika kształcenia na kierunku lekarskim, w tym kształcenia klinicznego” – prowadzący prof. dr hab. Zbigniew Izdebski, prof. dr hab. Bolesław Kalicki;

3. “Kształcenie badawcze na kierunku lekarskim” – prowadzący dr hab. Krzysztof Turzyński, prof. ucz., współudział prof. dr hab. Zbigniew Izdebski;

4. “Humanizacja medycyny w kształceniu lekarzy” – prowadzący prof. dr hab. Zbigniew Izdebski, prof. dr hab. Paweł Łuków.

Wszystkim uczestnikom seminariów uprzejmie dziękujemy za udział.