Studentki kierunku lekarskiego laureatkami Stypendium na Start!

Karolina Jagielska i Zuzanna Lenkiewicz – studentki I roku studiów na kierunku lekarskim Wydziału Medycznego UW zostały laureatkami II edycji programu Stypendium na Start dla Sportowców, oferowanego w ramach Rektorskiego Funduszu Stypendialnego.

Stypendium przyznawane jest studentom pierwszego roku studiów – wybitnym sportowcom zajmującym punktowane miejsca na zawodach rangi ogólnopolskiej, europejskiej lub światowej. Uroczyste wręczenie stypendiów przez Rektora UW prof. Alojzego Z. Nowaka miało miejsce w Pałacu Kazimierzowskim 10 kwietnia 2024 r.

Karolina Jagielska uprawa freestyle slalom na rolkach a Zuzanna Lenkiewicz jest szablistką.

Gratulujemy stypendium i wspaniałych wyników!