Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Szkoła letnia dla studentów kierunku lekarskiego – Zaawansowane Techniki Preparatyki Anatomicznej

1 lipca 2024 roku na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Warszawskiego ruszyła szkoła letnia (na prawach fakultetu) Zaawansowane Techniki Preparatyki Anatomicznej. Są to zajęcia skierowane do studentów pragnących pogłębić swoją wiedzę  i umiejętności w zakresie preparacji anatomicznej. Program obejmuje zarówno teoretyczne aspekty anatomii, jak        i praktyczne warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję pracować z zwłokami ludzkimi.

W ramach fakultetu studenci zdobędą wiedzę na temat technik preparacyjnych, poznają zasady bezpieczeństwa oraz etyczne aspekty pracy z ludzkim ciałem. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w trakcie wielu lat pracy naukowej i dydaktycznej. Uczestnictwo w szkole letniej stanowi doskonałą okazję do rozwinięcia umiejętności praktycznych, które są nieocenione w przyszłej karierze medycznej.